Walne zebranie członków KPPP

Podajemy szczegółowy plan wydarzenia, na które serdecznie zapraszamy:

1. Walne Zebranie Członków KPPP odbędzie się w dniu 05 czerwca 2021r. o godz. 15:00.

2.W przypadku braku kworum drugi termin Walnego Zebrania Członków KPPP odbędzie się w dniu 05 czerwca 2021r, o godz. 15:30.

3. Szkolenie dotyczące sędziowania, które poprowadzi Tomasz Nowakowski rozpocznie się 05 czerwca 2021r. o godz 10:00. Przeznaczone jest wyłącznie dla członków klubu. Szkolenie jest bezpłatne. Około godz. 14:00 zaplanowany jest obiad, po którym zapraszamy na zebranie.
Kilka słów dotyczących wykładu – jest to kontynuacja wydarzenia, które miało miejsce w zeszłym roku w Trójmieście.
Ośmieleni sukcesem tamtego seminarium chcielibyśmy pociągnąć ten temat i pewne rzeczy sobie przypomnieć inne uzupełnić i pogłębić. Tak jak w poprzedniej formule, która okazała się bardzo trafna, tak i tym razem, szkolenie będzie podzielone na dwie części.
Pierwsza – teoretyczna – podczas, której przypomnimy sobie regulaminy, zasady i „kruczki” sędziowania na podstawie prezentacji przygotowanej przez Tomka.
Podczas drugiej części będziemy mogli zobaczyć w praktyce wszystko to, o czym usłyszymy na wykładzie. Będą to przebiegi 3 openowych psów na przykładzie których uczestnicy je ocenią i omówią. Ta część odbędzie się po zakończeniu zebrania na terenie gospodarstwa należącego do Krzysztofa Sokalskiego, któremu bardzo dziękujemy. Kolejnym etapem szkolenia są zawody treningowe. W niedzielę, 06 czerwca 2021r., każdy uczestnik szkolenia będący członkiem Klubu będzie mógł wystartować w zawodach sędziowanych przez uczestników seminarium. Zawody obejmują wszystkie klasy (I, II, III). Koszt startu wynosi 40,- zł./psa.
Rozpoczęcie o godz. 9:00.
Miejsce: gospodarstwo Krzysztofa Sokalskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *